Meie lugu

Tööhaldustarkvara Uku tuli välja 2018. aastal, et muuta efektiivsemaks finantstiimide ja raamatupidajate töökorraldus ning võimaldada juhtidel teadlikumalt ettevõtet juhtida.

Kes me oleme?

Oleme Rain ja Jaanus – ühise disaini- ja arendusstuudio juhid ning head sõbrad.
Äriprotsesside innoveerimine ja digitaliseerimine on olnud meie kirg juba aastast 2009. Oma stuudio loomise algusaegadest on meil olnud üks salasoov – leida südamelähedane teema, millest enda unikaalne toode välja arendada. Toode, mis aitaks lahendada valdkonnaspetsiifilist probleemi meie enda käekirja järgi. Tänaseks oleme selle leidnud ja meil on hea meel, et Sina ka. Rõõm tutvuda!

Kust tuli selline idee?

Aastate jooksul on meie poole pöördunud mitmed raamatupidamisbüroode juhid ning raamatupidajad vajadusega professionaalse tööriista järgi, mis aitab büroojuhti ettevõtte juhtimisel ning raamatupidajat igapäeva ülesannete täitmisel. Koostöös valdkonna spetsialistidega arendasime ja disainisime ideed, kuni jõudsime näidislahenduseni. Nähes sära sihtgrupi silmades, saime aru, et liigume õiges suunas. Tänaseks on sündinud ideest veebipõhine tarkvara Uku, kellest on saanud asendamatu abimees paljudele büroojuhtidele ja raamatupidajatele.

Mis väärtust Uku loob?

Uku abiga on juhil igal hetkel ülevaade tööde seisust, kliendid teavad, mille eest nad maksavad ning raamatupidajal on lihtsam enda ülesandeid planeerida ja tööle kuluvat aega mõõta. Enam ei ole tarvis kasutada mitut erinevat programmi, sest Uku võimaldab kõike, mida raamatupidamise korraldamiseks vaja – kliendipõhiseid tööülesannete plaane, tööaja arvestamist, klientide haldamist, põhjalikke raporteid, kliendi monitooringut ning arveldamist otse programmist.

Kellele on Uku loodud?

Meie klientideks on nii Eestis tegutsevad kui ka rahvusvahelised raamatupidamisbürood, finantsmeeskonnad ja FIEna tegutsevad raamatupidajad. Uku kasutajad hindavad enim tarkvara lihtsust tööprotsesside juhtimiseks ning klientide haldamiseks. On öeldud, et Uku annab juhile silmad nii töötajate, klientide kui ka tööülesannete osas.

Milline on Uku tulevik?

Tulevik saabub siis, kui toimub muutus. Uku on tark öökull, kes koostöös kasutajatega muutub ja areneb iga päev unistuste poole. Unistused on meil suured ja visiooni nende ellu viimiseks on järgmiseks kümneks aastaks.

Targa öökulli selja taga on toetav ja ühtehoidev meeskond, kes aitab tal igapäevaselt uusi kõrgusi saavutada, olled sealjuures rõõmuga abiks kõikidele kasutajatele, kes nõu vajavad. Võime uhkusega öelda, et meie meeskond on pühendunud ja kirglik Uku õpetamisest võimekaimaks abiliseks.

Tule, lenda meiega!

Ukust lähemalt ›

Tore abiline Uku
tema kunagi ei tuku
hoiab kõike hästi meeles
kulge ikka tema tuules

26. novembril esitlesime Uku uut versiooni - Uku 2.

Võimekam ja kasutajasõbralikum tööde haldus

Põhjalikum kliendihaldus ja ettevõtte juhtimine

Palju uusi võimalusi ettevõtte juhtimiseks

Järelvaatamine:

© 2020 Artify OÜ